Często zadawane pytania – Szelma

Szelma

Często zadawane pytania

01

Tkanina korkowa

Tak, ale nie jest to taki sam korek jak z butelek od wina. Tkanina korkowa powstaje ze ścinek po produkcji korków. Te ścinki są przyklejane do tkaniny (np. bawełnianej) specjalnym nietoksycznym klejem. Dzięki cienkiej warstwie korka, tkanina jest giętka i nie niszczy się. Zachowuje jednak wodoodporność korka, jego lekkość i niepowtarzalny wygląd.

Tkanina korkowa jest inna niż korki do butelek od wina, czy tablice korkowe. Nie kruszy się i można ją swobodnie wyginać. Szyje się z niej czasem odzież, parasole, buty, portfele czy torebki. 

Tkanina naturalna (kolor jasny beż) jest charakterystycznie miękka, odrobinę zamszowa w dotyku. 

Inne tkaniny są pokryte barwnikiem, który sprawia, że jest ona odrobinę bardziej chropowata, ale też bardzo przyjemna w dotyku. 

Wnętrza naszych pasków są wypełnione specjalną pianką, która sprawia że są miękkie i wygodne.

Najlepiej użyć wody z mydłem i szmatką wyczyścić tkaninę.  Odradzamy mocne, żrące detergenty. Postępować delikatnie ale stanowczo – zupełnie jak w życiu 😉

02

Dostawa

Wysyłamy zwykle tego samego lub kolejnego dnia roboczego. Przesyłki na terenie Polski potrzebują zwykle jeden dzień aby do was dotrzeć.
Przesyłki zagraniczne są wysyłane za pomocą Poczty Polskiej i mniej więcej tygodnia aby dotrzeć do odbiorcy w Europie. Jeśli droga jest dłuższa to potrzebują nawet dwóch – trzech tygodni w zależności od zakątka do którego mają dotrzeć.

Możesz, jasne. W Krakowie jesteśmy w Bad Idea Studio na ul. Narzymskiego 9.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na odbiór. 

Wysyłamy jedynie w tygodniu, ale spokojnie – paczka może do Ciebie dojść w weekend. Bardzo lubimy pod tym względem Inpost.

03

Twoje zamówienie

Gotowe produkty są u nas w magazynie. Domyślamy się, że chciałbyś/chciałabyś dostać go jak najszybciej więc wyślemy je, gdy tylko zostanie zrealizowana płatność. 

Jeśli jakiś produkt jest chwilowo niedostępny – napisz do nas, aby dowiedzieć się kiedy będzie dostęępny.

Nasz mail jest do Twojej dyspozycji –  [email protected]
Opisz dokładnie sprawę, a my postaramy się pomóc najszybciej jak to możliwe.

Gdy tylko przesyłka od nas wyjdzie dostaniesz maila z wiadomością. Umożliwiamy też śledzenie przesyłek, tak abyś mógł/mogła ją łatwo namierzyć

Masz dwa tygodnie na testowanie naszych pasków. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie przypadną Ci do gustu albo stwierdzisz że zarzucasz fotografię na dobre, możesz je nam odesłać i zwrócimy Ci pieniądze. Nie musisz podawać powodu swojej decyzji (ale i tak będzie nam miło się dowiedzieć jeżeli  możemy coś poprawić). 

Napisz maila na [email protected] i wyślij przesyłkę na adres naszego sklepu. 

Bad Idea Studio
ul. Narzymskiego 9 
31-463 Kraków

04

Płatności

Realizujemy płatności przez Płatności 24 oraz Paypal. Ale możesz zrobić też przelew bezpośrednio na konto 

92 1140 2004 0000 3702 6667 3771

Polecamy napisać maila na wszelki wypadek – [email protected]

Tak. Podaj dane do faktury w formularzu realizacji zamówienia, a fakturę prześlemy na maila. W razie wypadku gdyby się tak nie stało – napisz do nas na [email protected] zamieszczając numer zamówienia. 

Tak, wszystkie ceny podane u nas w sklepie są już z wliczonym podatkiem VAT (23%).